Průmyslové šicí stroje a textilní technika
CZE  ENG  PLŽehlící technika,Fiskars,Mundial
CZK  EUR  PLN 

O nás


Aktuality
Stolek pro rozšíření šicí plochy k overlocku Elna 264. Rozšiřte si svoji šicí plochu o 205 x 270 mm.
Doprodej látek Bellus -16 druhů, šíře 155 cm, 100% bavlna.
Nabízíme standardní nitě od šití a vyšívání na domácích strojích, až po speciální nitě na šití koberců či k uzavířání pytlů na speciálních strojích.
Elna
Siruba
Společnost TEXCENTRUM, spol.s r.o. vznikla v roce 1992 se zaměřením na prodej a servis šicích strojů. Začátky jsou spojeny především s prodejem domácích šicích strojů a overlocků v blízkém okolí...

Rozvoj podnikání nás dále nasměroval k prodeji a servisu průmyslových šicích strojů a textilní techniky. Tento krok je nedílně spjat se značkou SIRUBA, kterou na našem trhu již od našich začátků zastupujeme.

Nyní, s pohledem zpět, musíme uznat, že se naše volba zastupování značky Siruba se ukázala jako šťastná. Společný růst se značkou Siruba nás posunulo na pozici předního středoevropského distributora průmyslových šicích strojů. V tomto meziobdobí se SIRUBA vypracovala ze zcela neznámého malého výrobce na třetího největšího výrobce průmyslových šicích strojů na světě s ambicí dále růst.

Samotný prodej a servis ovšem nestačí v současné době pro úspěšné působení na trhu, proto bylo a je neustále naše portfolio produktů rozšiřováno o služby, které hrají stále důležitější roli v našem obchodě. K nim patří SirubaLeasing, SirubaProtiúčet, SirubaPůjčovna, SirubaKredit se kterými se můžete seznámit na našich stránkách.

šicí stroj, šicí stroje, domácí šicí stroje, vyšívací stroje, použité šicí stroje, náhradní díly, šicí stroje Siruba, Juki, Brother, Janome, Singer, SWF Battistella, Comel, Sun Star, stříhací technika, žehlící technika, Fiskars, Mundial

2003-2024 TEXCENTRUM, spol. s.r.o.     Všechna práva vyhrazena